Praca

Poszukujemy osób na stanowiska:

Pomocnik Instalatora sieci kablowych i radiowych.

Miejsce pracy: Gmina Godów i okolice (woj. śląskie)
 Wymagania:

  • Wykształcenie min zawodowe,
  • Brak przeciwwskazań do prac na wysokości powyżej 3m,
  • Zdolności manualno-techniczne, umiejętność i doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi (młot, wiertarki zwykłe, wiertarki SDS i SDS MAX,  wkrętarki, odkurzacz itp)
  • Umiejętność prowadzenia prostych prac budowlanych (malowanie, gipsowanie, poprawki tynkarskie),
  • Sumienność, dokładność, komunikatywność, wysoka kultura osobista (kontakt z klientem)
  • Niekonfliktowość, umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B,

Obowiązki osoby na tym stanowisku:

  • Instalacje przyłączy abonenckich radiowych, światłowodowych, kablowych,
  • Budowa światłowodowych linii napowietrznych.
  • Praca na wysokości (wieszanie kabli na słupach, prowadzenie kabli po elewacjach budynków),używając zabezpieczeń
  • Zaciąganie i konserwacja kabli do kanalizacji teletechnicznej,
  • Budowa i konserwacja kanalizacji teletechnicznej – prace ziemne,
  • Prowadzenie prac w zakresie budowy i konserwacji okablowania strukturalnego w budynkach, korytka, rurki,
  • Techniczne prace warsztatowe w zakresie lekkiej manualnej obróbki metali, drewna i tworzyw sztucznych itp.

Oferujemy:

    Dobre warunki finansowe.

    Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

    Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy wysyłać list motywacyjny i CV na e-mail : biuro@laguna.net.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Oferta powinna zawierać CV, list motywacyjny oraz klauzulę o ochronie danych osobowych: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. ).