Nasza Oferta dla biznesu

Wiemy, że obsługa IT w firmach jest bardzo ważna, przygotowujemy usługi dopasowane do klienta, szybko reagujemy na zgłoszenia, jesteśmy solidnym partnerem, działamy na rynku od 2003 roku. Zaufały nam największe firmy i instytucje w regionie, zapytaj przyjaciół biznesowych z regionu o naszą firmę, spora część z nich korzysta z naszych usług od wielu lat. Nasza sieć ma bardzo wysoki stopień zabezpieczenia, posiadamy 24h system monitoringu sieci, nasze ekipy w ciągu 15 minut są w stanie dojechać na miejsce awarii. Posiadamy redundantny sprzęt oraz własne zasilanie serwerowni z systemem autostartu. Wyszkolone ekipy posiadają najnowocześniejszy sprzęt do diagnozy i naprawy sieci.

Napisz do nas: biznes@laguna.net.pl lub zadzwoń 508 277 558.


Internet światłowodowy


Super szybki internet światłowodowy FTTX, Stabilność połączenia, szybki serwis 24h, pomoc w konfiguracji urządzeń sieciowych w firmie, pula adresów IP.
Wirtualne centrale


Chmurowe rozwiązania telefoniczne, które dają szeroki wachlarz możliwości, nieporównywalnie większy w stosunku do tradycyjnego, drogiego rozwiązania sprzętowego (PBX). Z jej funkcjonalności mogą skorzystać zarówno małe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa czy CallCenter.
Monitoring IP


Monitoring IP jest idealnym wyborem wszędzie tam, gdzie od systemu wizyjnego, wymaga się rejestrowania bardzo szczegółowego obrazu i dużych zasięgów. Odporność na zakłócenia i możliwość zdalnego sterownia.
Telefonia VOIP


Wiele numerów telefonów, niskie stawki zagraniczne, zaawansowane operacje na numerach, to przewaga telefonii VoIP w firmach.


Zaufali nam